Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar

Ubytování - Penziony Gaudeo

Penziony GAUDEO byly postaveny v letech 2007 až 2009 a nachází se přímo v areálu kempu Vranovská pláž - Vranovská přehrada. Celková kapacita penzionů GAUDEO je 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbariérové.

Každý z apartmánů je vybaven kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubu, k dispozici je i základní nádobí. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí (koupelna s WC), TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu. Nespornou výhodou všech apartmánů je vlastní vchod a prostorná terase s výhledem na jezero Vranovské přehrady a pláž, jako stvořená pro příjemné chvíle nad lahví výtečného vína nebo klidné chvilky při ranní kávě.

Při stavbě penzionů se myslelo i na cyklisty, kteří mohou využít úschovnu kol. Pro řidiče automobilů je k dispozici prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů. Návštěvníky překvapí příjemná obsluha, vytříbený vkus a prostorné apartmány zařízené v moderním stylu. Kromě pohodlného ubytování nabízí penziony GAUDEO v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady 500 m dlouhou písečnou pláž s pozvolným přístupem do vody, velký tobogán, 6 víceúčelových hřišť pro nohejbal a volejbal, lanový park a mnoho dalšího.

Penziony GAUDEO ve zkratce:

  • celková kapacita 88 lůžek, ve 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových pokojů
  • úschovna kol
  • prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů
  • restaurace s kapacitou 100 míst
  • školící místnosti s kapacitou až 120 osob
  • vzdálenost 200 m od pláže na Vranovské přehradě

Ubytování - chatová osada U Lesa

Chatová osada U Lesa má vynikající polohu s ohledem na to, jaké služby nabízí. A budete se zde cítit jako v lese. Navíc jen kousek od Vranovské pláže a v klidném prostředí mimo hlavní dění v jejím nedalekém areálu. K vodě je to totiž jen 300 m dolů z kopce. Na dosah tak máte vodní či lanové atrakce, stravování, letní kino i další služby. Ty společnost Vranovská pláž poskytuje i klientům ubytovaným v Chatové osadě U Lesa, navíc se slevou na vstup do areálu.

Toto místo je proto ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi i pro sportovně založené klienty, kteří odsud mohou vyrazit na nespočet turistických tras v překrásném okolí Vranovské přehrady. Určitě si nenechte ujít například návštěvu nedalekého zámku ve Vranově nad Dyjí.

Mimo hlavní turistickou sezonu nabízíme volné chaty pro ubytování školních výletů, rybářů a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel na firemních či soukromých akcích.
Více informací naleznete zde.