Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar Pařník Vranovská přehrada - plovoucí bar

Akce na míru

Ve spolupráci se společností Bakchus aktivity jsme schopni zajistit firemní akce v netradičním prostředí zaměřené na budování kvalitního týmu, pořádání školení a odborných seminářů. Dále pak společenské akce a akce pro děti.

Firmy & teambuilding

Firemní akce v netradičním prostředí zaměřené na budování kvalitního týmu, pořádání školení a odborných seminářů. Pro rozvoj týmového ducha a vzájemné spolupráce nechybí outdoorové programy, adrenalinové a prožitkové aktivity, pro aktivní odpočinek vinařská turistika.

Programy typu TEAMBUILDING jsou zaměřeny na budování pracovního týmu, rozvoj důvěry mezi jednotlivými členy, vytvoření pozitivních vazeb a posílení vzájemné spolupráce. Připravujeme a stylizujeme je vždy individuálně podle zadání klienta, přičemž klademe velký důraz na osobní jednání od zahájení projektu až po jeho dokončení.

Školy & školní výlety

Plánujete sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz, výlet, školu v přírodě pro žáky/ studenty vaší školy nebo váš sportovní tým či klub? Vyberte si jako společníka Bakchus aktivity. Nabídka aktivit je celoroční se zárukou pestrých jednodenních i vícedenních programů, během nichž je možné navštívit lanový park, vyzkoušet různorodé lanové překážky, zážitkové a netradiční sportovní hry.

Animační programy & děti

Pro zábavné dny, kdy nechybí soutěžení, hry, výtvarné činnosti, zpěv, tanec a další radovánky, ani dětský koutek, narozeninové oslavy a stezky odvahy. Déletrvající tématicky zaměřené programy lze zároveň využít pro dětské tábory, školy v přírodě, dětské kempy i firemní „dětské dny“.

S námi se vaše děti rozhodně nudit nebudou. Užívat si mohou tématicky různorodě zaměřené animační programy podle své aktuální nálady, energie a zaujetí. Mezi velice oblíbené u dětí patří programy sportovní se soutěžemi, výtvarné s kreativním duchem i hudební a taneční s doprovodem.